HÜRRİYET

30 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL HEDİYELERİ YOLA ÇIKTI BILE

Koskoca bir sene de bitti ne çabuk geçti benim için. Aynı performansı 2011 den de istiyorum :)) nedenini bilmiyorum ama yılların çabuk geçmesi sanırım benim için iyi bişey değil yaşlanıcam :))
yeni yıla gırme planlarınız neler bılmıyorum ama her sene kalabalık bir aile seklinde yeni yılın gelmesi kutlayan ben bu sene sanırım eski kalabalık olmucak düşüncesiyle kuzenleri sevındırme hareketine gectim. onlar bana gelemiosa ben onalara hediyelerimle gideyim dedim bu yazıyı yazarken daha ellerine gecmedi hediyelerim ama umarım gorduklerınde çok beğenirler en ince ayrıntısına kadar kendi ellerimle hazırladım.daha makbule gecer diye düşündüm.veee ilk hediye paketimiz
bu hediye paketi Ankaraya gitti tutişime TUTU etek, Aleynama kedi çanta veede bu iki güzel kızın annesine koktukça beni hatırlaması için lavanta yastığı :)


MUTLU YILARRRRR


İkinci hediye paketimiz de Nevşehir gibi Bursadan uzak memlekete gitti biz gidemiyoruz hediyelerimiz gitsin istedik.
iloşuma kedili çanta, utkum artık büyüdü anahtar taşıyabilir o yuzden ona bir anahtarlık, mis kokulu annelerinede lavanta yastığı :)


MUTLU YILLARRRR

üçüncü paketimizde Balıkesire gitti.Elif & Berkay Kardeşlere ve onların güzel annelerine
Elifciğe tokadanlık (tokadanlıkda ne demekse tokalrını toparlaması ıcın yapılan duvar süsü niteliğinde açıklamada yapayım )
Berkaya C-Mondan bozma anahtarlık (C-mon u gözümün onune getırerek yaptım)
olmazsa olmazlastı lavanta yastıgı mıs kokulu yıllaraaaaa
Bu arada sürekli anne ve çoçuklarına hediyeler diye babalara eden hediye yok diyebilirsiniz hatta damatlar dış kapının mandalımı diyenleriniz olabılır ama öyle değil sadece erkeğe ne hediye yapılabılır konusunda hiiç bir fikrim olmadıgı için yapamadım birde yetişmedi:( sevgili eniştelerime bu açığı en yakın zamanda kapatacağımı söyler bloğumunda sonuna gelirim. Napiiim çok bile uzadıı:)

Hepinize iyi yıllar diler, nice sağlıklı mutlu senelere...

2 yorum:

  1. Emeklerine sağlık ne kadar çok hediye hazırlamışsın. Kedi çantalara bayıldım.

    YanıtlaSil
  2. çok teşekkür ediyorum nergiz. daha cok vaktim olsaydıda daha cok hediyeler verebilseydım çok sevıyorum hediye vermeyi istersen sanada hediye edebilirim : ) yapılısını resimlerle anlatmaya calışıcam takip eder sende sevdiklerine hediye olarak hazırlayabılırsın sevgiler

    YanıtlaSil